unnamed.jpg
etykieta.png

Lauricidin® 227 gram suplement diety

Lauricidin® jest czystą monolauryną ( C-12 sn1 monoglicerydu) pochodzącym z oleju kokosowego. Ten sam monolauryn otrzymuje się z mleka matki, Saw Palmetto i Bitter Melon - wzmacniając zarówno układ odpornościowy jak i Twój przewód pokarmowy.

- 1 pojemnik starcza na 4-6 tygodni

- 3000mg monolaurynu w jednej łyżeczce

- Lekarze specjaliści rekomenonedują Lauricidin jako 100% nietoksyczny i bezpieczny dla całej rodziny.

- Lauricidin® jest w pełni naturalny, wolny od potencjalnych interakcji z lekami i alergenów kokosowych.

- Nasz monolauryn jest naturalnym, nasyconym kwasem tłuszczowym o średniej długości łańcucha pochodzącym z oleju kokosowego, który oferuje unikalne właściwości prozdrowotne.

LAURICIDIN® - ZALECANE STOSOWANIE

Nie żuć, nie mieszać, nie rozpuszczać w płynach. Łatwym sposobem zażywania jest umieścić zawartość dozownika w ustach i popić chłodną wodą lub sokiem. Zażywać w czasie lub po posiłku.

Lauricidin® jest koncentratem kwasu laurynowego ((3)-monolaurin) w postaci mini-granulek (~30mg jedna granulka). Wielkość i kształt granulek może się różnić.

Lauricidin® jest przeznaczony dla każdej osoby. Ilość potrzebna do utrzymania optymalnego zdrowia zależy od diety, genów i zaleceń Twojego lekarza. Lauricidin jest nietoksyczny i bezpieczny dla dzieci. Zalecana jest konsultacja z lekarzem dla dzieci poniżej 12 roku życia.

Sposób stosowania

Zacznij stosowanie Lauricidinu od małych ilości zanim dojdziesz do takiej dawki, która zapewni Ci optymalny poziom Twojego zdrowia i samoleczenia.

To oznacza, ze możesz zacząć od stosowania tak małych dawek- 1-3 granulki zwiększając do % miarki dziennie aż dojdziesz do dziennej dawki -1 miarka 2-3 razy dziennie.

Niezalecane

Nie żuj, nie połykaj z ciepłymi napojami.

Dorośli

Zalecana wstępna dawka Lauricidinu to 750mg (% miarki) lub mniej - 2-3 razy dziennie przez okres 1 tygodnia.

Po tygodniu można zwiększyć dawkę do 1500mg czyli (1/z miarki) i zażywać przez kolejny tydzień.

Zaleca się docelową dawkę - 3000mg- (1 miarka) - 2-3 razy dziennie jeżeli to jest konieczne dla uzyskania optymalnego poziomu zdrowia.

W ciężkich przypadkach dzienna dawka może ulec zwiększeniu do 6000-12000mg (2-3miarki) - 2-3 razy dziennie.

Czas przyjmowania tak dużych dawek zależy od każdego przypadku osobno.

Dzieci (3-11 lat)

W trudnych przypadkach spróbuj umieścić granulki (w całości lub rozkruszone) w musie jabłkowym, budyniu, maśle czekoladowym itp.

U bardzo małych dzieci najlepiej zaczynać stosowanie Lauricidinu od dawki - 1-3 granulek dziennie przez kilka dni, a później stopniowo zwiększać dawkowanie.

Zaleca się stopniowe zwiększenie dawkowania w okresach 1-tygodniowych lub 2-tygodniowych czyli zwiększamy dawkę Lauricidinu po tygodniu lub dwóch stosowania 2-3 razy dziennie. Poziom dawki będzie zależał od efektów i powinien być do nich dostosowany.

Uwaga: Informacje przekazane przez Med-Chem Labs, Inc. o Lauricidinie i jego stosowaniu w żaden sposób nie zastępują regularnych wizyt u lekarza i wszystkie podane informacje nie są zaleceniem medycznym. Wszystkie podane informacje są przekazaniem doświadczenia i wiedzy zdobytym przez Dr Jona J. Kabara, PhD i światową literaturę naukową. Zalecamy podejmowanie decyzji na podstawie własnych doświadczeń i doświadczenia wykwalifikowanego lekarza.

Lauricidin wyleczył mi przewlekłe i męczące zapalenie skóry, które występowało na dłoniach i kończynach nóg.
Zapalenie miało postać liszai i charakteryzowało się piekącą, gorejącą i pękającą aż do krwi skórą. Ze zmian skórnych sączył się również płyn surowiczny.
(  Pomimo moich starań: utrzymywania diety wykluczającej podstawowe alergeny pokarmowe oraz cukry proste  zapalenie skóry jedynie nieznacznie się zmniejszyło.)
 Dopiero po zastosowaniu Lauricidinu zmiany skórne zaleczyły się.
Stopniowo w przeciągu trzech miesięcy zmniejszały  się i łagodniały, aż w końcu  zniknęły całkowicie i skóra się zregenerowała.
Moja skóra w tych miejscach jest z powrotem zdrowa i silna. Dziękuję za Lauricidin!!! W dalszym ciągu zażywam profilaktycznie.

Dziękuję za Lauricidin!!!
Bogumiła


Lauricidin uratował moją wątrobę. Kilka lat temu chorowałam na żółtaczkę. Od tamtej pory moja wątroba wymagała odpowiedniego traktowania.
Mimo zmiany diety, stosowania suplementów wspomagających mój system immunologiczny badania wątroby nie  były zadowalające.
Wprowadziłam Lauricidin do swojej diety dwa miesiące temu. Juz po miesięcznej kuracji badanie wątroby pokazało zaskakujące zmiany.
Moja wątroba jest zdrowa, ale Lauricidin  i olej kokosowy stosuję profilaktycznie codziennie. Dziękuję!!!
 
Monika


Jestem alkoholikiem. Moja żona w okresie największego nasilenia się mojej choroby podawała mi olej kokosowy i Lauricidin.
Kiedy podjąłem walkę ze swoim nałogiem  badania wykazały zaskakująco dobry stan mojego organizmu. Lekarz na odwyku był zaskoczony
bo zazwyczaj obserwuje się znaczny uszczerbek na zdrowiu. Przede wszystkim bada sie stan wątroby, a ta w moim przypadku nie wykazywała żadnych
odchyleń od normy. Szybko dochodziłem do siebie. Dziękuję swojej żonie za jej mądrość. Czytając póżniej książki o oleju kokosowym i Lauricidinie fantastycznie wpływają
również na pracę mózgu.  Jeszcze raz dziękuję!!!!
 
Maciej


Często zadawane pytania

Jakie dawki Lauricidinu powinno się zażywać?

Zalecane instrukcje użytkowania znajdują się w każdym zamówieniu lub szczególne dawki mogą być zalecone przez lekarza prowadzącego.

"Powoli i skutecznie" :

Dla  dzieci mających 12 lat i więcej, zacznij od 1/4 łyżeczki (1/4 niebieskiej miarki) dwa do trzech razy dziennie z jedzeniem i powoli zwiększać dawkę do 1 łyżeczki (1 pełna niebieskie miarka) dwa do trzech razy dziennie z jedzeniem.

Zalecamy, aby zażywać nie więcej niż 12 łyżeczek (12 pełne miarki) dziennie i zawsze zacząć od  niskich dawek i powoli zwiekszać ilość zażywanych dawek Lauricidinu.

Dzieci w wieku 3 lat i starsze mogą zacząć od  1-5 pastylek i wolniej zwiększać dawki.

Dlaczego nie powinno się Lauricidinu żućalbo zażywać go z ciepłym napojem takim jak herbata lub kawa?
Czy są jakieś skutki uboczne stosowania Lauricidinu?
Mogę zażywać Lauricidin® jeśli mam alergię na produkty kokosowe?
Czy Lauricidin® zawiera inne alergeny i dodatki ?
Czy Lauricidin® może być przyjmowany z innymi suplementami lub lekami?
Jak długo należy zażywać Lauricidin®?
Czy Lauricidin® moze być stosowane przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiącyce piersią?
Jaka jest różnica pomiędzy olejem kokosowym, kwasem laurynowym i Lauricidinem
Po jakim czasie można zauważyć efekty działania Lauricidinu?
Ile gramów monolauryny zawiera jedna łyżeczka (1 miarka) Lauricidinu?
Czy mozna zazywać Lauricidin z probiotykiem?
Czym sie różnią granulki Lauricidinu od kapsułek monolauryny pojawiajace się w sprzedaży?
Czy można kupić Lauricidin® w sklepach ze zdrową żywnością?
Jaki jest okres przechowywania Lauricidinu?

Kontakt


PRONEO Maria Sternadel
05-092 Łomianki, ul.Partyzantów 7
Nr tel. (+48) 604435184
e-mail: info@lauricidin.pl
www.proneo.com.pl